Şube yönetim kurulumuz görev dağılımı

Anasayfa - Eylül 29, 2020 2:02 pm A A

Yeni seçilen Eğitim iş istanbul 4 nolu şube Yönetim kurulu toplanarak görev dağılımı yaptı. Buna göre;

           ADI SOYADI                                 GÖREVİ                                                                         

 • Alkoç Turan BAŞGÖNÜL           Şube Başkanı
 • Müfit YURTALAN                         Şube Sekreteri
 • Tuğrul GÜMÜŞ                            Şube Mali Sekreteri
 • Semra ŞAHİNDURAN                 Şube özlük Hukuk ve TİS Sekreteri
 • Emre ALKAN                                 Şube örgütlenme Sekreteri
 • Ali NARMAN                                 Şube Basın Yayın ve uluslararası Sekr.
 • Murat ÇAMCI                               Şube Eğitim Sekreteri     olarak belirlendiler.

Yeni yönetim kurulumuza örgütlü mücadelemizde başarılar diliyoruz.

Yönetim, Denetim ve Disiplin kurullarımıza seçilen adaylarımızın özgeçmişleri;

Alkoç Turan BAŞGÖNÜL: Sarıyer Mehmet Akif Ortaokulu’nda Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Tarih Eğitimi Tezli Yüksek lisans mezunudur. Önceki dönem Eğitim İş Sarıyer İlçe Başkanlığı görevinde bulunmuş olup aynı zamanda ADD ve ÇYDD üyesidir.

Emre ALKAN: Şişli Ahi Evran MTAL Pazarlama ve Perakende öğretmenidir. Alanında uluslararası Eğitim yöneticiliği yapmıştır. Eğiti İş Alanya Temsilciliğinde sendikal mücadele içerisinde bulunmuş olup aynı zamanda ÇYDD üyesidir.

Tuğrul GÜMÜŞ: Kâğıthane Profilo MTAL Matematik öğretmenidir. Önceki dönem Eğitim İş Kâğıthane ilçe Başkanlığı görevinde bulunmuştur. ÇYDD üyesidir.

Müfit YURTALAN: Sarıyer Cevat KOÇAK MTAL Muhasebe ve Finansman öğretmenidir. Önceki dönem Eğitim İş Sarıyer ilçe yöneticiliği görevinde bulunmuş olup aynı zamanda ÇYDD ve ADD üyesidir.

Semra ŞAHİNDURAN: Beşiktaş Yıldız Erten Anaokulu’nda Okul Öncesi öğretmeni olarak görev yapmaktadır. ÇYDD üyesi olup, aynı zamanda müzik enstrümanları (keman) alanında eğitmenlik yapmaktadır.

Dr. Murat ÇAMCI: 1998- 2002 yılları arasında Galatasaray Lisesi Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuş olup, Matematik Mühendisliği alanında Doktora mezunudur. 2006 yılından bu yana Galatasaray Üniversitesi İlköğretim Okulu koordinatörü görevini yürütmektedir. ADD ve ÇYDD çeşitli kademelerinde yöneticilik görevlerinde bulunmuş olup halen ÇYDD yöneticiliği ve ÇYDD eğitim koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

Ali NARMAN: Beyoğlu Şehit Öğretmen Neşe Altan ortaokulunda Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 2014-2017 yılları arasında Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. İnternet yayıncılığı yapmakta olup aynı zamanda Radyo televizyon programcılığı okumaktadır.

Kadir TAPSIZ: Sarıyer Ortaokulunda Türkçe öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 2011-2012 yıllarında Sarıyer Ortaokulu Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuş olup, aynı zamanda kendi alanıyla ilgili ders kitapları yazmaktadır.

Sema DURAK: Kâğıthane Ahmet Buhan Anadolu Lisesinde Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Önceki dönem Eğitim İş Sarıyer ilçe yöneticiliği görevinde bulunmuştur.

Nuran ÖZDEMİR: Beşiktaş Etiler MTAL Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 2008-2015 yılları arasında İSOV Dinçkök MTAL ve Kâğıthane Lisesinde Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

Engin SARI: Beşiktaş ilçesi Rüştü Akın MTAL’ de Matematik öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Sadri Alışık tiyatrosundan mezun olup, Tiyatro oyunculuğu, Tiyatro yönetmenliği ve aynı zamanda Sinema oyunculuğu yapmaktadır.

Figan EFE: Eyüp ilçesi Fatma Mehpare Buluğ Otakçılar ilkokulunda Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. ÇYDD üyesidir.

Turan AKTAŞ: Beşiktaş Şehit Murat Demirci Ortaokulunda Fen Bilgisi Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 1997- 1999 yılları arasında Tokat Artova Ayazma Ortaokulunda müdür vekilliği görevinde bulunmuştur.

Metin SENGİL: Eyüp Alibeyköy MTAL de Elektrik bölümü öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 1994-2015 yılları arasında farklı kademelerde idarecilik görevinde bulunmuştur. 1990 yılından bu yana sendikal mücadelenin içinde bulunmuş olup şube yönetimlerinde görev almıştır.

 

İlgili Haberler

Anasayfa - 2:02 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABERLER

 • 01
  Memurların Ocak 2022 Zammı Hakkında
  Enflasyon oranları, 3 ocakta açıklandıktan sonra gerçeğe aykırı şekilde olduğuna dair genel merkezimiz aynı gün Ankara adliyesinde suç duyurusunda bulunmuştur. Hükümet tarafından ek zam gündeme almış ancak sadece %2,5’lik bir artış yapılmıştır! Ocak ayı itibariyle maaşlara yansıyacak olan %22,48’lik enflasyon farkının toplu sözleşme hükmü sonucu olduğu, Ocak zammı olan %5’in ise felaket özelliği taşıyan Toplu […]
 • 02
  29 Aralık İş Bırakma Eylemine Şubemiz Katılım Sağladı
  Eğitim ve bilim emekçilerinin yegane örgütü Eğitim-İş olarak, ülke genelinde gerçekleştirdiğimiz iş bırakma eylemi ile emeğimize, geleceğimize, bağımsızlığımıza, ülkemize ve meslek onurumuza sahip çıkmanın haklı gururunu bir kez daha yaşadık. Şubemiz Eğitim İş İstanbul 4 Nolu Şube de eyleme geniş şekilde katıldı. Siyasi iktidarın yarattığı korku iklimi ile emeğimize ve haklarımıza saldırılarını arttırdığı bir dönemde, […]
 • 03
  Şubemiz Dayanışma Kahvaltısını Geniş Katılımla Gerçekleştirdi
  Eğitim-İş bilimsel, laik, demokratik ve kamusal eğitim mücadelesinden asla vazgeçmeyecektir. Bizler de, Gücünü ve mücadele azmini, Mustafa Necati’den,  Hasan Ali Yücel’den, İsmail Hakkı Tonguç’tan, Fakir Bayburt’tan, Köy Enstitülerinden, TÖS’ten ve TÖB-DER’den alan Eğitim-İş’imizin, Beyoğlu-Eyüp-Kâğıthane-Beşiktaş-Şişli ve Sarıyer ilçelerini içine alan bölgemizde İstanbul 4 No’lu Şube olarak hep birlikte taşıdığımız mücadele bayrağını daha yukarılara taşımak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Eğitim İş ailesi olarak, Cumhuriyet’in neferleri olan siz değerli […]
 • 04
  Öğretmene Şiddete Hayır Protestomuz
  Siyasi iktidarın, öğretmenleri itibarsızlaştırma politikalarının bir sonucu olarak ne yazık ki eğitim emekçilerine yönelik şiddet eylemleri son yıllarda giderek artmaktadır. Neredeyse her geçen gün yurdun bir köşesinde öğretmene şiddet vakası baş gösterirken, MEB hala bu konuya dair engelleyici ya da koruyucu herhangi bir önlem politikası geliştirememiştir. Bakanlık, öğretmene şiddet utancına son vermek için önce bu […]
 • 05
  Eylül Ayı Okullarda Salgın ve Vaka Durumları Basın Açıklamamız
  Ağustos ayı ortası itibarıyla hem sağlık bakanlığı hem de milli eğitim bakanlığından okulların açılması ile ilgili peş peşe açıklamalar ve resmi yazılar yayınlanmıştır. Fakat yine havada kalan açıklamalar ayrıntılara girilmeyen direktifler bulunmaktadır. Tüm Türkiye’de PCR testi zorunlu mu değil mi yoksa aşı gibi öneri şeklinde mi geldi? Bilinmemektedir. PCR testi konusunda iller arasında farklı uygulamalar […]